DEWELOPER System
Kilka słów o nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą informatyczną z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami – istniejemy nieprzerwanie od 1994 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania działającego w środowisku MS Windows oraz w projektowaniu i wykonawstwie baz danych i aplikacji bazodanowych dla środowiska MS Windows. Oprócz aplikacji autorskich wykonujemy programy na indywidualne zamówienia, a także prowadzimy działalność usługową związaną z Internetem (strony WWW, reklama internetowa, pozycjonowanie).

Firma, to przede wszystkim ludzie. Dlatego angażując się w działalność biznesową od samego początku postawiliśmy na zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w firmach należących do ścisłej czołówki spółek tworzących polski rynek programów dla szeroko pojętego budownictwa.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze zarówno w procesie przygotowania oferty, jak i wdrożenia oraz wsparcia technicznego, bardzo szybko zdobyliśmy uznanie na rynku oprogramowania klasy ERP/CRM dla deweloperów. Jako firma oferująca jedyny tego rodzaju kompleksowy system do zarządzania działalnością deweloperską, możemy pochwalić się kilkudziesięcioma referencjami od naszych klientów (zobacz referencje). Uznanie naszych klientów jest dla nas najcenniejszym poświadczeniem jakości i zaufania.