DEWELOPER System
Intuicyjna obsługa

Projektując program DEWELOPER System staraliśmy się zachować konsekwencję działania interfejsu we wszystkich oknach tak samo. Intuicyjna obsługa to podstawa szybkiego opanowania systemu, co za tym idzie - zwiększenie wydajności pracy.

LISTY

Praca w programie DEWELOPER System to przede wszystkim obsługa dużej ilości danych. Są to dane klientów, umowy, rezerwacje, produkty, wpłaty, faktury i inne. Do obsługi tych danych został zaprojektowany specjalny komponent, który pozwala w łatwy sposób je kontrolować. Jest to lista z podziałem na kolumny. Lista pozwala sortować dane w obu kierunkach (narastająco lub spadająco) wg dowolnie wybranej kolumny. Każda lista jest wyposażona dodatkowo w filtr, który pomaga łatwo wybrać potrzebne dane odpowiadające wybranym kryteriom. Ilość kolumn czasami jest bardzo duża, dlatego program DEWELOPER System pozwala każdemy użytkownikowi wybrać te kolumny, które mają być widoczne oraz ustalićich kolejność.

Listy
Listy

Przykład

Jeżeli chcemy zobaczyć klientów, którzy mają największe zadłużenie nie musimy generować raportu dłużników. Wystarczy otworzyć listę umów i posortować spadająco kolumnę [Zadłużenie]. Jeżeli chcemy wydrukować lub wyeksportować wybraną listę do MS Excela klikamy prawy przycisk myszy i wybieramy odpowiednią funkcję. Wszystkie listy w programie DEWELOPER System posiadają funkcje drukowania oraz eksportu. Nic prostszego.

PANELE

Okna z danymi klienta lub umowy posiadają dość dużo informacji. Aby ułatwić korzystanie z tych danych okna zostały podzielone na panele. Każdy panel skupia w sobie wybraną ilość informacji wg rodzaju danych. Są to przykładowo – adresy klientów, telefony, dane osobowe i inne. Panele zawierają mechanizm ukrywania i pokazywania – co pozwala na wyselekcjonowanie tylko potrzebnych danych.

DOWOLNY JĘZYK

Możesz pracować w dowolnym wybranym przez Ciebie języku. Program DEWELOPER System został tak zaprojektowany aby w łatwy sposób można było zmienić język interfejsu. Jeżeli zamówisz Program DEWELOPER System obecujemy, że w ciągu dwóch tygodni dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Panele