DEWELOPER System
Do pobranie

Spotkajmy się

Spotkanie z przedstawicielem naszej firmy jest najlepszym sposobem, aby poznać możliwości i udogodnienia jakie daje wdrożenie programu DEWELOPER System w Twojej firmie. Odpowiemy na wszelkie pytania i pokażemy dlaczego warto zainwestować w program DEWELOPER System.

Żeby nasze spotkanie miało sens, musisz zarezerwować minimum jedną godzinę Swojego czasu. Wiemy, że to nie mało, ale ilość możliwości i korzyści, które posiada i daje program DEWELOPER System są tak ogromne, że nawet godzina czasu nie wystarczy, aby je zaprezentować. Staramy się pokazać najciekawsze i najistotniejsze funkcje systemu, które wpłyną na dynamikę i rozwój sprzedaży w Twojej firmie. Wspólnie analizujemy specyficzne potrzeby, problemy i oczekiwania wobec systemu. Proponujemy optymalne rozwiązanie dla potrzeb Twojej firmy.

Wystarczy że zadzwonisz i umówisz się z nami. Nieważne z jakiego miasta dzwonisz. Prezentacja programu DEWELOPER System jest całkowicie bezpłatna.


ZAPYTAJ O NASZĄ NAJNOWSZĄ PROPOZYCJĘ
DEWELOPER SYSTEM START!

Askaniusz Górowski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Kom.: +48 604 505 179
e-mail: askaniusz@dewelopersystem.pl
e-mail: handel@dewelopersystem.pl

Spotkaj my się ...

Szacunkowy koszt zakupu programu DEWELOPER System

Jeśli chcesz zorientować się, jaki będzie szacunkowy koszt wdrożenia programu DEWELOPER System w Twojej firmie wypełnij poniższy formularz.

Imię i Nazwisko:
Nazwa firmy:
Adres e-mail:
Telefon:
Ilość inwestycji:
Ilość stacji roboczych:
Wybór serwera bazy danych:

Uwaga - wszystkie pola są obowiązkowe, oprócz pola Telefon.